PODMÍNKY 

POZOR! V případě, že je na kurzy poskytována časová sleva (platba do určitého data), je třeba kurzovné uhradit do tohoto data včetně (v případě úhrady bankovním převodem se rozumí připsání platby na účet do tohoto data).

Při pozdější úhradě již není možno slevu uplatnit. Termíny pro poskytování časových slev a rozvrhy všech kurzů jsou k dispozici na www.brazilianzoukonlineclasses.com

Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH

 

Pokud jste úspěšně splnili všechny body výše, vítáme Vás na našich kurzech a rádi bychom Vás upozornili na následující:

 

• Účast na kurzech - Kurzovné je nepřenosné.

- Na taneční parket v době výuky je vstup povolen jen po přezutí.

- Kouření v prostorách Studia je přísně zakázáno.

- Manipulace s klimatizací, ventilátory či ozvučením je povolena jen po výslovném souhlasu instruktora.

 

• Rozvrh kurzů 

- Studio si vyhrazuje právo zrušit kurz při vzniku nepředvídatelných událostí ze strany Carlos a Fernanda. V tomto případě mají účastníci nárok na účast v jiném odpovídajícím kurzu (pokud již není zcela obsazen) a v jiném termínu.

 

• Instruktoři

- Kurzy jsou vedeny tanečními instruktory za pomoci tanečních asistentů. Studio si vyhrazuje právo na změnu instruktora v průběhu běhu kurzu, či jeho zástupce v případě nemoci, nebo nenadálých událostí.

 

• Storno

- Účastníkům kurzu nevzniká nárok na vrácení kurzovného či jinou kompenzaci při překážkách vzniklých z jejich strany.

 

- O vrácení kurzovného je možné požádat pouze v případě dlouhodobého či závažného onemocnění účastníka na základě předložené lékařské zprávy. Stornovací poplatky v tomto případě činí 50% za zůstatku ceny kurzovného.

 

• Ochrana osobních údajů

- Poskytnutím svých kontaktních údajů dává účastník automaticky souhlas s jejich uchováním v databázi Studia. Tyto údaje budou využívány pouze pro zasílání informačních zpráv. Studio není oprávněné poskytovat tyto údaje dalším osobám bez výslovného svolení účastníka kurzu.

 

Budeme se na Vás těšit!

Contact

info@riodancestudio.cz

Vinohradská 35/25, 12000 Prague, Czech Republic 

  • facebook
  • Twitter Clean
  • White Google+ Icon

© 2016 by Carlos da Silva